google-site-verification=z1WviU3iymHs9OiSrT9CwF7Md6FPK0i8RYhRUGQxDjI

Masz pytania zadzwoń słuchawka  509 451 834   lub napisz  biuro@techtools24.pl

Formy płatności

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE :

W kasie firmy

 PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM :

Zapłacisz gotówką kurierowi lub doręczycielowi w trakcie odbioru przesyłki . Twoje zamówienie przekazywane jest do realizacji natychmiast po jego potwierdzeniu.

 PRZEDPŁATA :

Jeżeli wybierzesz tę formę płatności otrzymasz mailem potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z podanym nr konta bankowego, na które należy dokonać wpłaty. Umieszczenie numeru zamówienia w tytule wpłaty przyspieszy jej identyfikację. Wpłaty najłatwiej dokonasz korzystając z Twojego dostępu do bankowości internetowej, ale możesz również to zrobić w placówce bankowej lub pocztowej. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu złożone przez Ciebie zamówienie przekazywane jest do realizacji.

 PRZELEW ONLINE :

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Ten sposób płatności obsługiwany jest przez Płatności Shoper. oraz PAY U . Po złożeniu zamówienia i wybraniu tej formy płatności będziesz miał możliwość wybrania swojego banku, w którym posiadasz konto z dostępem online. Po kliknięciu na ikonę swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę i tam będziesz mógł dokonać bezpiecznego przelewu elektronicznego. Sklep przystępuje do realizacji Twojego zamówienia natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia dokonania zapłaty.

 PŁATNOŚĆ KARTĄ :

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Po wyborze tej opcji zapłaty i złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Płatności Shoper, gdzie będziesz mógł dokonać bezpiecznej płatności. Po potwierdzeniu dokonania zapłaty Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji. 

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze:

Visa

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro 

karty

 

SYSTEM RATALNY : I-RATY

To przede wszystkim praktyczna i bardzo popularna forma płatności. Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania.

I-raty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki.

LEASING DLA FIRM: I-LEASING

Zapewniamy prostą i szybką obsługę, minimum formalności, indywidualne wsparcie i korzystne rozwiązania biznesowe

Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania.

Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki.


Tę stronę można zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Graphics from pngtree.com
Sklep internetowy Shoper.pl